Met onze Studio 1 Sessions bezorgen we je een muzikale rustpauze in het hart van ons stematelier: de prachtige Studio 1 in Flagey. Deze unieke werk- en concertplek bundelt architecturale charme, verbluffende akoestiek en een bijzondere intimiteit. Dicht bij de zangers zie, hoor en voel je hoe de klanken gekneed worden en tot leven komen.


“Schubert in drie woorden: fluïde, sensitief, diepgaand”

Zo kijkt dirigent Johannes De Wilde naar de grootmeester: “Schubert is melancholie en diepgang. De meest geheime zieleroerselen worden boven gespit in de allermooiste melodieën - zonder omwegen, recht naar het hart.”

Het leven van Franz Schubert was kort en heftig: niet iedereen wilde geloven in zijn talent. Ook met zijn vader had hij een moeilijke relatie, en dat turbulente leven spreekt uit zijn muziek. “Intussen kent iedereen Schubert vanwege zijn prachtige liederen, sensuele kamermuziek en lyrische symfonieën,” aldus Dewilde. “Zijn koormuziek staat wat in de schaduw van dit grootser en bekender repertoire, maar ik kijk ernaar uit om in deze Studio 1 Sessions zijn koormuziek in de schijnwerpers te zetten."

Programma

Franz Schubert
Wehmut, D. 825
Wehmut, D 772 B
Gretchen am Spinnrade, D 118
Gott ist mein Hirt (Psalm 23)
Grab und Mond, D. 893
Ständchen, D. 920
Gott im Ungewitter, D. 985
An Die Sonne, D. 439
4 Impromptus, Op. 90, D. 899 (piano)

CONCERT ZONDER PAUZE
met de steun van Beside Tax Shelter en de Belgische Taxshelter

praktisch

🎫 TICKETS
€18 > €5

📍 FLAGEY
Heilig-Kruisplein | 1050 Brussel

bereikbaarheid

koop tickets